באהבה, צפי

"בתנועה, כבחיים את מעניקה לי את הידע והאפשרות להתנהל בטוב עם עצמי.
לקבל את המגבלות הפיזיות שלי בהשלמה, להיות על מקומי המדויק,
לוותר על המיותר ולזרום במעברים רכים ונעימים, תוך התעלות הנפש.
הדרך בה את מובילה אותי, זה למעלה מעשרים שנה, היא הארה אינסופית, המעשירה את חיי ומלווה אותי בכל מעשי".

באהבה, צפי
תודה רבה, שרית

"החל מהשיעור הראשון התפעלתי מיכולתה של דגנית לעקוב אחר כל התלמידים ולתקנם על אי דיוקים בסבלנות רבה ובנועם. עם השנים למדתי את תחושת השוני, בין תרגיל שמבוצע לא במדויק, לאותו תרגיל לאחר הערותיה של דגנית, שמבוצע במדויק. לאחר זמן  קצר, בעקבות השיעורים הרגישות בברכיים נעלמה ובזכות הבנת הגוף וההקשבה לו, אותם למדתי בשיעוריה של דגנית, הצלחתי לפתור בעיה בכתף, שהתפתחה עקב עבודה לא נכונה עם עכבר המחשב.
היום אני מסיימת את השנה החמישית אצל דגנית ובסיום כל שיעור אני מאוד נהנית לגלות את הגמישות שהפקתי מאותו השיעור והתחושה כאילו צמחתי בשניים שלושה ס"מ".

תודה רבה, שרית
בהערכה רבה, בילי ולמן

"היום אני בת שישים התעוררתי בבוקר, ולא כואב לי כלום. תודה לך על פעילות של למעלה מעשרים שנה בשיעורי התנועה הנפלאים שלך, בדרך "מחשבת הגוף".
בשיעורים אני לומדת לגלות את גופי למרכיביו, כל אחד ואחד בנפרד והקשר שבין החלקים. אני אוספת בהתמדה כלים לטפל בגוף שלי, להיטיב עמו, למנוע ובמקרה הצורך לפזר ולהפיג אי נוחות מתחילה. חזרתי לאחרונה מטיול מסלולים רגליים בטורקיה, ביקרתי לא מזמן בפטרה – המוני מדרגות. הגוף שלי נושא אותי בקלות ואני מרגישה בעלת מזל להגיע כך לגיל שישים.
אני בטוחה שלפעילות הרצופה שלי אצלך, יש חלק נכבד במצבי הטוב. המפרקים שלי גמישים במידה, השרירים שלי חזקים  די צורכם, הנשימה שלי מתקיימת כסדרה, אני באיזון טוב בין כוח וגמישות, הגוף שלי מגיב בקלות למתרחש, ואני מרגישה "בכושר". שכן, את הרי יודעת שאני לא מפסידה שיעור, ואם מפסידה, מקפידה להחזיר לעצמי בהשלמה בקבוצה אחרת.
תודה על הבהירות, ההעמקה, היצירתיות והאהבה הרבה, בדרך הנפלאה שאת מעניקה לי – דרך "מחשבת הגוף"

בהערכה רבה, בילי ולמן